Оплата та Доставка

ОПЛАТА:

Готівкова:

- при доставці кур'єром;

- при покупці через стаціонарний магазин;

 

Післяплатою:

- При купівлі товару на суму не менше 100,00 грн.

- Якщо сума менше 100,00 грн. обов'язкова 100% оплата товару на рахунок підприємства.

 

Безготівкова:

- для фізичних осіб через Банк (при доставці по всій території України). Ви можете оплатити висланий Вам рахунок безготівковим перекладом у будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, гроші надходять на рахунок, наступного дня, (через Приват Банк ~ протягом години), товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів;

- для організацій (платників ПДВ) можуть бути надані всі необхідні документи.

 

ДОСТАВКА:

Доставка в міста України:

- Службами кур'єрської доставки, рекомендуємо: «Міст Експрес»,  або в крайньому випадку «Нова Пошта»  - протягом 1-3 днів (за наявності даного товару на складі), оплата вартості товару та доставки проводиться одержувачем в офісі перевізника. 

«Нова Пошта» подорожчав як мінімум на 20 грн., за рахунок примусової покупки коробок!

Службою кур'єрської доставки «Укрпошта» - протягом 2-6 днів, в залежності від розташування (за наявності даного товару на складі), оплата вартості товару та доставки проводиться одержувачем в відділенні «Укрпошти». 

 

- Доставка післяплатою. Обов'язкова мінімальна передоплата 100,00 грн., яка враховується у вартість товару.

 

- Службами кур'єрської доставки: «Делівері», «САТ», «Автолюкс», «Нічний експрес» - після 100% оплати товару, протягом 2-3 днів (за наявності даного товару на складі), оплата вартості доставки товару проводиться одержувачем в офісі перевізника;

 

Перед відправленням, замовлений Вами товар перевіряють на цілісність (працездатність), наші менеджери заповнюють гарантійний талон (якщо такий є). Товар, що відправляється Вам, ми страхуємо на 100%. Вартість страховки включається в ціну доставки. При ушкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упакування, ми рекомендуємо здійснювати на місці — у відділенні служби доставки у Вашому місті. При наявності зовнішніх ушкоджень упакування вимагайте від працівників філії доставки скласти (задокументувати) протокол ушкодження!

Рейтинг винницких сайтов св. Ксения Петербургская: st-xenia.vin.ua